Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//aktualnosci/wydarzenia2019/Wielka_mapa_Polski0519

RAZEM NA ŚWIĘTA

WYMIANA POCZTÓWKOWA UCZNIÓW KLAS I-III

Uczniowie klasy II, wzięli udział w akcji organizowanej przez WSiP „Wielka mapa Polski”. Akcja polega na wymianie pocztówkowej pomiędzy klasami I-III ze szkół podstawowych całej Polski.

Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w akcji, przy okazji nauczyły się pisać pozdrowienia na kartach pocztowych. Z wielką radością przyjęły też pozdrowienia od dzieci z innych szkół: z Podlasia, Łącka czy Pułtuska. Za udział w akcji otrzymaliśmy Wielką mapę Polski.

Tekst i zdjęcia: Angelika Telej

{gallery}/aktualnosci/wydarzenia2019/Wielka_mapa_Polski0519{/gallery}