Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

„Adopcja na odległość”

W marcu minie sześć lat odkąd rozpoczęliśmy w naszej szkole  program „Adopcja na odległość”. Naszą podopieczną jest Judith Samuelina z Madagaskaru. 

Dzięki naszej pomocy i regularnym wpłatom dziewczynka może uczyć się  i zdobywać niezbędną do dalszego życia wiedzę. Dwa razy w roku otrzymujemy od sióstr Orionistek, które na co dzień są odpowiedzialne za przeprowadzoną misję, aktualne zdjęcia dziewczynki. Z ostatniej wiadomości dowiedzieliśmy się , że wszystkie dzieci na Madagaskarze są zdrowe i od listopada wróciły do szkolnych ławek.

Z uwagi na odległość misji Ankazoabo – Sud od stolicy Madagaskaru (ok 900 km)

i częste problemy z Internetem z opóźnieniem dotarły do nas zdjęcia wykonane w misji w okresie bożonarodzeniowym. W ramach naszego wsparcia rodzina Judith dodatkowa otrzymała paczkę świąteczną, w której znalazły się ryż, ubrania i słodycze.