Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Biuletyn Informacji Publicznej w Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji

Dobra szkoła
Darmowe podręczniki
Darmowe podręczniki dla uczniów
Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

ŻEGNAJ SZKOŁO – WITAJCIE WAKACJE!

 25 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Wyjątkowy rok szkolny, bo przez jego większość pracowaliśmy zdalnie. Tym     bardziej cieszyliśmy się, że chociaż na krótko mogliśmy powrócić do szkoły.
 Uczniowie oddziału przedszkolnego, klas I – VII spotkali się ze swymi wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie wręczono   świadectwa, dyplomy, nagrody, stypendia za uzyskanie wysokich wyników w nauce. Dzieciom dyplomy ukończenia „ zerówki” wręczyła dyrektor szkoły, a upominki wychowawczyni Justyna Czerniewska i rodzice z rady oddziałowej.
Szczególną oprawę miało pożegnanie ósmoklasistów, które odbyło się z udziałem nauczycieli uczących i przedstawicieli rodziców. Absolwentów pożegnała dyrektor szkoły Irena Pietrzykowska oraz wychowawczyni Katarzyna Piastowicz. Wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły, nagrody książkowe, dyplomy za osiągnięcia sportowe i pracę w Samorządzie Szkolnym, listy gratulacyjne dla rodziców uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem oraz podziękowania dla rodziców angażujących się w pracę na rzecz klasy.


Wzruszającym momentem były podziękowania od rodziców i absolwentów.
 Pani dyrektor podziękowała wychowawcom i nauczycielom za trud codziennej pracy, za wyposażanie uczniów w nowe doświadczenia edukacyjne, za osiągniecia uczniów. Wszystkim pracownikom szkoły za owocną, rzetelną pracę na rzecz szkoły.
Przekazała słowa uznania dla rodziców, których wsparcie jest zawsze dla szkoły nieocenioną pomocą w procesie edukacyjnym i wychowawczym.
Życzyła wszystkim udanego wypoczynku, samych słonecznych i radosnych chwil.

                                                                                             

                                                                                                                       Zdjęcia: D. Pietrzykowski