Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Biuletyn Informacji Publicznej w Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji

Dobra szkoła
Darmowe podręczniki
Darmowe podręczniki dla uczniów
Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Witaj szkoło, oto wracamy!

 

 

 

 

 

Nowy rok szkolny się zaczyna

Już czeka szkoła i koledzy,

I w książkach – zasób nowej wiedzy.

 

 1.09.2021 r. o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny poprzedzony mszą świętą odprawioną w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Wszyscy uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych ze swymi wychowawcami, koleżankami i kolegami.  Dyrektor spotkał się z najmłodszymi i najstarszymi uczniami szkoły.     

Podczas  spotkania z uczniami klas ósmych dyrektor szkoły w imieniu Wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka  wręczył uczennicy Kindze Misior list gratulacyjny  za uzyskanie wysokich wyników w nauce i tytułu finalisty Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i otrzymanie stypendium Wójta Gminy Kołobrzeg,  Celem jego przyznawania jest wspieranie i promowanie szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych.

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2021/2022 życzymy uczniom wielu sukcesów i radości z rozwijania uzdolnień i zainteresowań, wspaniałych ocen. Nauczycielom spokojnej, satysfakcjonującej pracy. Rodzicom dumy i zadowolenia ze swoich pociech.