Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Wyjazd klas 1-3 do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

7 grudnia 2021 r. Wychowawcy klas 1-3 zorganizowali dla uczniów wyjazd do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Dzieci obejrzeli różne pojazdy z okresu drugiej wojny światowej. Mieli okazję spędzić chwilę czasu we wnętrzu opancerzonego i terenowego pojazdu wojskowego. Zwiedzili z przewodnikiem ekspozycje oręża polskiego od początków istnienia naszego państwa do czasów drugiej wojny światowej. Wzięli udział w warsztatach dotyczących okresu PRL-u. Uczniowie poznali wiele historycznych wiadomości. Wycieczka była pouczająca i wyzwoliła wiele pozytywnych emocji. Zdjęcia i notatka Zbigniew Mucha.