Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Biuletyn Informacji Publicznej w Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji

Dobra szkoła
Darmowe podręczniki
Darmowe podręczniki dla uczniów
Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Wyjazd klas 1-3 do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

7 grudnia 2021 r. Wychowawcy klas 1-3 zorganizowali dla uczniów wyjazd do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Dzieci obejrzeli różne pojazdy z okresu drugiej wojny światowej. Mieli okazję spędzić chwilę czasu we wnętrzu opancerzonego i terenowego pojazdu wojskowego. Zwiedzili z przewodnikiem ekspozycje oręża polskiego od początków istnienia naszego państwa do czasów drugiej wojny światowej. Wzięli udział w warsztatach dotyczących okresu PRL-u. Uczniowie poznali wiele historycznych wiadomości. Wycieczka była pouczająca i wyzwoliła wiele pozytywnych emocji. Zdjęcia i notatka Zbigniew Mucha.