Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Biuletyn Informacji Publicznej w Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji

Dobra szkoła
Darmowe podręczniki
Darmowe podręczniki dla uczniów
Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Mboty na zajęciach z robotyki

Od czasu, gdy szkolna baza wzbogaciła się o dodatkowe roboty Mbot, zajęcia z robotyki w ramach szkolnego koła komputerowego, pochłaniają dzieci bez reszty - każdy chce spróbować się w tej dziedzinie nauki. Zaprogramowanie robota daje ogromną frajdę dzieciom i co najważniejsze uczy logicznego myślenia poprzez zabawę. Dzięki temu odbył się w ubiegłym tygodniu po raz pierwszy w historii naszej szkoły mecz piłki nożnej w wykonaniu robotów, oczywiście sterowanych przez uczniów. Brawa dla naszych młodych informatyków – programistów.