Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

Nasi Mistrzowie Piłki Ręcznej!!!!

Do kolekcji Mistrzowskich Tytułów dla Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie dodajemy kolejny złoty medal. Dzięki reprezentacji naszej szkoły w składzie: DUSZYŃSKI Jakub, DZIEDZIC Kacper, DZIEDZIC Mateusz, KAŁDUS Kacper, KOJRO Michał, LEWANDOWSKI Kornel, PSZCZOŁA Jakub, RUDEWICZ Maksymilian, SOBCZAK Marcel, STASZCZAK Wiktor,WĄSOWSKI Dominik,WOŹNIAK Michał, ZAWADZKI Szymon w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej-Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego zajęliśmy I miejsce i tym samym zostaliśmy Mistrzami Powiatu .

Dzięki temu zwycięstwu reprezentować będziemy Powiat Kołobrzeski na mistrzostwach województwa zachodniopomorskiego. Kolejny raz udowodniliśmy, że „chcieć to móc!”. Piłka ręczna staje się tym samym, po koszykówce i unihokeju, kolejną wizytówką drzonowskiej podstawówki na arenach zmagań gier zespołowych. Według nauczycieli wychowania fizycznego, p. Radosława Rasztubowicza i Dariusza Pietrzykowskiego, mamy bardzo duże szanse na bardzo dobry wynik w dalszych,wojewódzkich rozgrywkach. Jak będzie, pokaże przebieg najbliższych meczów. Trzymamy kciuki za naszych chłopców.