Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//aktualnosci/wydarzenia2019/gwiazdka z niespodzianka

GWIAZDKA Z NIESPODZIANKĄ

PODZIĘKOWANIA
„Bycie dobrym nie polega na byciu uprzejmym, tylko na pomaganiu, współczuciu i obdarowywaniu innych bez niczego w zamian, a co najważniejsze cieszeniu się z tego, że zrobiło się coś dla innego człowieka co jego uszczęśliwiło.”


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, mieszkańcom naszego środowiska za udział w akcji charytatywnej „Gwiazdka z niespodzianką”. Wasze szczodre dary, przysporzyły wielu wzruszeń i radosnych chwil naszym seniorom.
- CZUWAJ! -
141 DHSG Rycerze Morza z Drzonowa

 {gallery}/aktualnosci/wydarzenia2019/gwiazdka z niespodzianka{/gallery}