Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

WAKACJI NADSZEDŁ CZAS!

26 czerwca zakończyliśmy naukę w roku szkolnym 2029/2020. O godzinie 9.00 uroczystego wręczenia świadectw dla ósmoklasistów, w obecności Grona Pedagogicznego, dokonały wychowawczynie klasy VIII a i VIII b. Świadectwo z wyróżnieniem dla Mateusza Dziedzica oraz list gratulacyjny dla Rodziców wręczyła dyrektor szkoły Irena Pietrzykowska. Wręczyła także Stypendia Dyrektora Szkoły najlepszym sportowcom. Opiekunki Wolontariatu i Samorządu Szkolnego dyplomami, upominkami i nagrodami książkowymi podziękowały absolwentom za aktywną pracę na rzecz społeczności szkolnej i środowiska. Najliczniejszą grupę wyróżnionych stanowili sportowcy, którym nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli dyplomy Sportowej Dumy Szkoły.


Uczniowie oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-VII odbierali dyplomy, świadectwa, nagrody i stypendia za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe z rąk wychowawców. Wszystko odbyło się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ.
Gratulujemy wszystkim uczniom uzyskania promocji i ukończenia szkoły. Życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!