Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

IV edycja Powiatowego Konkursu „KOŁOBRZEG PROZĄ ZACZAROWANY”

Zapraszamy do udziału w IV edycji Powiatowego Konkursu, którego celem jest napisanie krótkiego opowiadania o tematyce historycznej. Akcja musi toczyć się w Kołobrzegu lub w innej miejscowości należącej do powiatu kołobrzeskiego.
      Proponowany przez nas konkurs daje uczniom możliwość sprawdzenia umiejętności wyszukiwania i analizowania informacji historycznych, redagowania krótkich tekstów oraz skonfrontowania swoich prac z rówieśnikami z innych szkół powiatu kołobrzeskiego.


  Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27 marca 2020 roku o godzinie 11.00. Uroczyste nagrodzenie laureatów będzie miało miejsce w sali audiowizualnej Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Drzonowie. Wyniki ukażą się również na stronie internetowej organizatora.


  Ponadto informujemy, że został złożony wniosek o zamieszczenie konkursu w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Załączniki:
1. Regulamin konkursu..
2.  Oświadczenie rodzica/opiekuna.
3.  Oświadczenie nauczyciela.