Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//aktualnosci/wydarzenia2019/klaendarz1

WYJĄTKOWE OCZEKIWANIE NA ŚWIĘTA

Adwentowy Kalendarz Quizowy umilał nam magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Przy sali numer 6 znajdował się specjalny kalendarz adwentowy. W każdy poniedziałek, środę i piątek, na przerwie o godzinie 9.40, pojawiało się pytanie, na które chętni uczniowie udzielali odpowiedzi.
W zaciętej rywalizacji laureatami konkursu zostali Julia Świtlińska i Jakub Walczak. Gratulujemy!

 {gallery}/aktualnosci/wydarzenia2019/klaendarz1{/gallery}