Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

 

KONTROLA RODZICIELSKA

 

APEL "NASZE SUKCESY"

 

06 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Drzonowie odbył się apel "Nasze sukcesy", podsumowujący osiągnięcia uczniów klas 1-3 za pierwsze półrocze . Panie dyrektor Irena Pietrzykowska i wicedyrektor Aleksandra Drzycimska wręczyły dyplomy i nagrody za udział oraz osiągnięcia dzieci w rodzinnym konkursie ekologicznym „Ekologiczne święta”( koordynator Angelika Telej), w wojewódzkim konkursie e- learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – wypadkom zapobiegamy” (odpowiedzialni wychowawcy klas 1-3) oraz w wojewódzkim konkursie wiedzy Instytutu Pamięci Narodowej „Wokół symboli narodowych” (koordynatorzy Jolanta Dziubak i Aleksandra Drzycimska) . Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor pogratulowała nagrodzonym, życząc dalszych sukcesów. Prowadzący apel – Zbigniew Mucha przeprowadził pogadankę na temat: „Zasady bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych”.


Notatka: Zbigniew Mucha, zdjęcia: Angelika Telej.