Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

SZKOŁA PAMIĘTA

Lekcja historii w … kinie

30 września uczniowie klas VII i VIII wraz z wychowawcami obejrzeli w kinie Wybrzeże w Kołobrzegu film pt.: "Legiony" w reżyserii Dariusza Gajewskiego. "Legiony" to uniwersalna opowieść o przyjaźni, marzeniach, gorącym uczuciu i dorastaniu w trudnych czasach. Zbiorowymi bohaterami są polscy żołnierze, którzy podczas I wojny światowej tworzyli formację będącą zalążkiem naszej przyszłej armii. W filmie zwróciliśmy uwagę na doborowe towarzystwo aktorów, zwłaszcza odgrywających role męskie, a także świetne zdjęcia.
Film wywarł ogromne wrażenia na uczniach i był cenną lekcją historii.