Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

Symbole narodowe

BIP SP w Drzonowie

Programy

Reforma edukacji


Darmowe podręczniki

Ruszaj się z Lionfitness
Bezpiecznie w Sieci

KONTROLA RODZICIELSKA

 

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//aktualnosci/wydarzenia2019/wyjazd_do_kina_Legiony_2019

RAZEM NA ŚWIĘTA

Lekcja historii w … kinie

30 września uczniowie klas VII i VIII wraz z wychowawcami obejrzeli w kinie Wybrzeże w Kołobrzegu film pt.: "Legiony" w reżyserii Dariusza Gajewskiego. "Legiony" to uniwersalna opowieść o przyjaźni, marzeniach, gorącym uczuciu i dorastaniu w trudnych czasach. Zbiorowymi bohaterami są polscy żołnierze, którzy podczas I wojny światowej tworzyli formację będącą zalążkiem naszej przyszłej armii. W filmie zwróciliśmy uwagę na doborowe towarzystwo aktorów, zwłaszcza odgrywających role męskie, a także świetne zdjęcia.
Film wywarł ogromne wrażenia na uczniach i był cenną lekcją historii.

 {gallery}/aktualnosci/wydarzenia2019/wyjazd_do_kina_Legiony_2019{/gallery}