Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Drzonowie.

MISTRZOSTWA POWIATU KOłOBRZESKIEGO w UNIHOKEJA w RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 W dniach 2 i 3 listopada 2021 w naszej szkole rozegrane zostały mecze w unihokeja w ramach Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego. Dziewczęta rozegrały swoje mecze rywalizując z reprezentacjami szkół podstawowych z Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Gościna i Dźwirzyna. Po bardzo zaciekłych meczach nie było wątpliwości kto jest mistrzem w unihokejowej rywalizacji. Dzień 3 listopada to termin rywalizacji reprezentacji chłopców. Do zawodów zakwalifikowało się sześć zespołów reprezentujących poszczególne szkoły podstawowe: z Ustronia Morskiego, Czernina, Gościna, Wrzosowa i Kołobrzegu.

Podobnie jak w przypadku dziewcząt nasi chłopcy też udowodnili kto w tym roku jest najlepszy w unihokeja i będzie reprezentantem powiatu w mistrzostwach regionu województwa zachodniopomorskiego. Gratulacje dla naszych reprezentantów i powodzenia w najbliższych zawodach.